Cześć!

Jesteśmy WANiR, czyli jedną z najbardziej doświadczonych i najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Polsce 🙂

Od 18 lat skutecznie świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Jednostek Samorządu Terytorialnego na terenie całej Polski, w zakresie: pozyskiwania dotacji i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, tworzenia samorządowych dokumentów strategicznych, planistycznych i sprawozdawczych oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Współpracujemy z ponad 700 samorządami w całej Polsce, doradzamy oraz dostarczamy kompleksowe rozwiązania zwiększające skuteczność oraz efektywność instytucji publicznych.

APLIKUJ I STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ WANIR 🙂

APLIKUJ

Rozpoczynasz poszukiwanie swojego miejsca na rynku pracy? Nie masz specjalistycznego doświadczenia, ale chcesz się uczyć i rozwijać? Zależy Ci na pracy w rozpoznawalnej, opiniotwórczej firmie, która jest liderem na rynku? Chcesz zdobywać doświadczenie u boku najlepszych specjalistów? Zamierzasz kierować swoją karierą zawodową w oparciu o jasno sprecyzowany plan rozwoju? Ważne są dla Ciebie szkolenia i możliwość podnoszenia kompetencji?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na co najmniej jedno z powyższych pytań, to prawdopodobnie nasza firma jest odpowiednim miejscem dla Ciebie! 🙃

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Poznaniu. Od 18 lat skutecznie świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Gmin, Miast i Powiatów na terenie całej Polski, w zakresie: pozyskiwania dotacji i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, oraz tworzenia samorządowych dokumentów strategicznych, planistycznych i sprawozdawczych – poznaj nas bliżej na www.wanir.edu.pl lub https://www.facebook.com/wielkopolskaakademia.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku 👉 Młodszej specjalistki/Młodszego specjalisty w Dziale Pozyskiwania Funduszy Europejskich i Krajowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?

W pierwszym okresie pracy będziesz wspierała/wspierał naszych doświadczonych specjalistów w ich codziennych zadaniach, związanych z przygotowaniem wniosków aplikacyjnych, w praktyce poznasz wszystkie obszary pracy na stanowisku. Z czasem coraz więcej zadań będziesz wykonywała/wykonywał samodzielnie a Twój zakres odpowiedzialności będzie się zwiększał. Kiedy wspólnie uznamy, że jesteś na to gotowa/gotowy zaczniesz pracować na samodzielnym stanowisku. Dalszy rozwój i awanse będą zależały od jakości Twojej pracy. Brzmi logicznie?

Co możemy Tobie zaoferować?

Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją oferując kompleksowy program wdrożeniowy. Dajemy możliwość elastycznego czasu pracy uwzględniającego Twój styl życia. Zapewniamy dobre wynagrodzenie i ciekawe benefity pozapłacowe.

Razem i odpowiedzialnie tworzymy dobre miejsce do życia i pracy – to misja Naszej firmy.

Współpraca, Odpowiedzialność, Otwartość, Zaangażowanie, Nastawienie na klienta, Rozwój – to nasze Wartości – jeśli je podzielasz zapraszamy do złożenia aplikacji.

💥 Wynagrodzenie miesięczne brutto: 4 700,00 – 5 200,00 zł

Razem i odpowiedzialnie tworzymy dobre miejsce do życia i pracy – to misja Naszej firmy.

Współpraca, Odpowiedzialność, Otwartość, Zaangażowanie, Nastawienie na klienta, Rozwój – to nasze Wartości – jeśli je podzielasz to pasujesz do nas idealnie!

Aplikuj i stań się częścią WANIR! 🙂

APLIKUJĘ!