Zjazd Przedstawicieli Członków Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski już w pierwszym dniu okazał się wspaniałą platformą nawiązywania kontaktów oraz wymiany doświadczeń i bieżących informacji.
Podczas Zjazdu wręczono wyróżnienia najbardziej aktywnym członkom Stowarzyszenia W kategorii 🏆NAJBARDZIEJ AKTYWNA GMINA🏆 tytuł LIDER WŚRÓD AKTYWNYCH otrzymała Gmina Rzgów. Wyróżnienie odebrał Wójt Gminy, Pan Grzegorz Matuszak. Natomiast w kategorii 🏆NAJBARDZIEJ AKTYWNY POWIAT🏆 tytuł LIDER WŚRÓD AKTYWNYCH trafił do Powiat Nowotomyski.

Prezesi WANiR wystąpili w charakterze ekspertów, otwierając drugi dzień Zjazdu Przedstawicieli Członków Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski. 🤝💡
👉  Prezes Kucz opowiedział o konkursach dla Wielkopolski, ogłoszonych w ramach nowej perspektywy 2021-2027.
Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju podzieliła się z uczestnikami materiałami informacyjnymi zawierającymi komplet informacji na temat konkursów dla Wielkopolski w ramach Nowej Perspektywy 2021-2027.
Materiał dostępny jest TUTAJ.

Organizatorom i współuczestnikom dziękujemy za zaproszenie, możliwość wystąpienia, cenne rozmowy i wartościowe informacje przekazane podczas prezentacji.

 

Konkursy dla Wielkopolski