WEŹ udział w webinarze

SUKCES ZACZYNA
SIĘ OD ROZMOWY.

Od 2004 roku świadczymy usługi na rzecz samorządów w Polsce. Z sukcesem współpracujemy z ponad 500 JST w całym kraju na każdej płaszczyźnie ich funkcjonowania.

Doradzamy oraz dostarczamy kompleksowe rozwiązania zwiększające skuteczność i efektywność instytucji publicznych.

AKTUALNIE RUSZAMY Z KOLEJNĄ KAMPANIĄ PROJEKTÓW ŻŁOBKOWYCH!

POZYSKIWANIE ŚRODKÓW NA ZWIĘKSZANIE DOSTĘPNOŚCI OPIEKI ŻŁOBKOWEJ DLA DZIECI DO LAT 3 TO JEDEN Z KLUCZOWYCH OBSZARÓW DZIAŁALNOŚCI NASZEJ FIRMY.

Wypracowaliśmy skuteczny sposób tworzenia żłobków i klubów malucha poprzez konsultacje z dyrektorami placówek, wizyty studyjne w istniejących obiektach oraz rozmowy z wieloma Włodarzami oraz pracownikami samorządowymi i projektantami, co wspomogło dynamiczny rozwój upowszechniania opieki nad dziećmi do lat 3 w Gminach. Spędziliśmy wiele godzin na analizie potrzeb zarówno rodziców jak i dzieci co dało w efekcie setki napisanych projektów, tysiące nowych miejsc żłobkowych, niezliczone uśmiechy maluchów oraz ich rodziców!

USŁUGI ŻŁOBKOWE

„Ponad 3 mln zł, które pozyskano przy współpracy z Wielkopolską Akademią Nauki i Rozwoju, pozwoliły na utworzenie 120 miejsc opieki w miejskim żłobku. Podjęte działania są bardzo ważne społecznie nie tylko ze względu na zapewnienie przez samorząd warunków bezpiecznego rozwoju maluchom, lecz również z uwagi na wsparcie rodziców, którym otwarcie żłobka daje możliwość szybkiego powrót na rynek pracy.”

– Paweł Makuch
Prezydent Miasta Pruszków