Z艂o偶yli艣my wnioski w 5 r贸偶nych naborach

Nasi eksperci Dzia艂u Pozyskiwania sk艂adaj膮cy wnioski o dofinansowania osi膮gn臋li imponuj膮ce rezultaty w ostatnich naborach. Na prze艂omie lutego i marca z艂o偶yli艣my 艂膮cznie 28 wniosk贸w w 5 r贸偶nych obszarach.

W艣r贸d tych nabor贸w znalaz艂y si臋:

-馃馃徎鈥嶐煉 7.7 us艂ugi spo艂eczne (dolno艣l膮skie)

-馃懇馃徎鈥嶐煄 8.7 kszta艂cenie og贸lne (艂贸dzkie)

-馃懅馃徎 10.1 przedszkola (wielkopolskie)

-馃馃徎鈥嶐煉 8.4 us艂ugi spo艂eczne (podlaskie)

-馃懇馃徎鈥嶐煆 6.7 edukacja w艂膮czaj膮ca (wielkopolskie)

13 projekt贸w w trakcie tworzenia

Obecnie skupiamy si臋 na naborach 8.1 w dolno艣l膮skim w ramach kszta艂cenia og贸lnego oraz podlaskim w ramach przedszkoli. W toku konstruowania wniosk贸w mamy a偶 13 projekt贸w. Ponadto, nie zapominamy o projektach takich jak Maluch+ czy Bran偶owe Centrum Umiej臋tno艣ci.

Pozytywne oceny naszych projekt贸w

Cieszymy si臋, 偶e wniosek w ramach dzia艂ania 8.1 Rozw贸j edukacji i kszta艂cenia Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 otrzyma艂 pozytywn膮 ocen臋 formaln膮. To ogromny sukces! 馃弳

Kolejne dobre wie艣ci dotycz膮 dzia艂ania 5.1 Poprawa r贸wnego dost臋pu do wysokiej jako艣ci kszta艂cenia, szkolenia i uczenia si臋 przez ca艂e 偶ycie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. 馃彨 Wszystkie nasze projekty zosta艂y uwzgl臋dnione na li艣cie wniosk贸w z pozytywn膮 ocen膮 formaln膮.

Na koniec, chcieliby艣my podkre艣li膰, 偶e wyniki z wojew贸dztwa pomorskiego w ramach dzia艂ania 5.8 Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i 艣redniego (z wy艂膮czeniem infrastruktury) r贸wnie偶 s膮 bardzo obiecuj膮ce. Dwa projekty napisane przez naszych ekspert贸w WANiR znalaz艂y si臋 na li艣cie konkursowej.

Jeste艣my dumni z naszych ekspert贸w i nie mo偶emy si臋 doczeka膰 kolejnych sukces贸w! 馃馃徎鈥嶐煫拆煆火煫别煆烩嶐煫拆煆