Złożyliśmy wnioski w 5 różnych naborach

Nasi eksperci Działu Pozyskiwania składający wnioski o dofinansowania osiągnęli imponujące rezultaty w ostatnich naborach. Na przełomie lutego i marca złożyliśmy łącznie 28 wniosków w 5 różnych obszarach.

Wśród tych naborów znalazły się:

-🧑🏻‍💼 7.7 usługi społeczne (dolnośląskie)

-👩🏻‍🎓 8.7 kształcenie ogólne (łódzkie)

-👧🏻 10.1 przedszkola (wielkopolskie)

-🧑🏻‍💼 8.4 usługi społeczne (podlaskie)

-👩🏻‍🏫 6.7 edukacja włączająca (wielkopolskie)

13 projektów w trakcie tworzenia

Obecnie skupiamy się na naborach 8.1 w dolnośląskim w ramach kształcenia ogólnego oraz podlaskim w ramach przedszkoli. W toku konstruowania wniosków mamy aż 13 projektów. Ponadto, nie zapominamy o projektach takich jak Maluch+ czy Branżowe Centrum Umiejętności.

Pozytywne oceny naszych projektów

Cieszymy się, że wniosek w ramach działania 8.1 Rozwój edukacji i kształcenia Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 otrzymał pozytywną ocenę formalną. To ogromny sukces! 🏆

Kolejne dobre wieści dotyczą działania 5.1 Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. 🏫 Wszystkie nasze projekty zostały uwzględnione na liście wniosków z pozytywną oceną formalną.

Na koniec, chcielibyśmy podkreślić, że wyniki z województwa pomorskiego w ramach działania 5.8 Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i średniego (z wyłączeniem infrastruktury) również są bardzo obiecujące. Dwa projekty napisane przez naszych ekspertów WANiR znalazły się na liście konkursowej.

Jesteśmy dumni z naszych ekspertów i nie możemy się doczekać kolejnych sukcesów! 🫱🏻‍🫲🏻🫱🏻‍🫲🏻